poniedziałek, 13 sierpnia 2012

I .

Siemacie . ; ) 
Ogólnie taki pierwszy wpis mój . Może małe zapoznanie i mniej więcej opowiem wam dzisiejszy dzień ? Zobaczy się ; )) 
No więc Mam na imię Kamila jak widać . Może czemu założyłam bloga o sobie ? Po prostu .. Mam Floga   i mam tak , że pod każdym zdjęciem  muszę napisać jakaś długa notkę o tym co się działo . 
Ale flog  to jednak nie miejsce na takie rzeczy więc postanowiłam założyć Bloga . ;) To już bardziej odpowiedniejsze miejsce . :P  No to mam 15 lat. Moje hobby to Fotografia , moda , muzyka i pisanie opowiadań ;p  . Jeżeli wejdziecie na mój główny profil zobaczycie 2 opowiadania a mianowicie ` W cieniu sławy ` i ` Nastolatki Dzisiaj ` . No to zapraszam do czytania . Co jeszcze mogę powiedzieć . Hmmm .  
Jestem Belieberem ♥ . Kocham Justina po prostu . ; ) Mieszkam za Granicą w Niemczech . Cieszę się strasznie bo w Kwietniu pójdę na jego koncert w moim mieście . ♥ Joaaa . :D  No to może powiem wam co się dzisiaj działo . :D 
No to ogólnie w szkole było nudno (już chodzę do szkoły od 2  Sierpnia ) ; x . Potem wpadła koleżanka na lekcje . Po szkole wybrałyśmy się z Agatą ♥ Amy ♥ i Karoliną ♥  do Apple Store . ; )  Tja . Było fajnie zdjęcia porobiłyśmy  na komputerach Apple  spędziłyśmy ogólnie w Apple 2 godziny prawie . :D  . . . 
Potem poszłyśmy na Hauptbahnhof  ( główny dworzec kolejowy )  i kupiłyśmy sobie z Amy chińszczyznę . :D Po prostu uwielbiamy teeeen makarooooon ♥ Lecker <mniam> No i pożegnałyśmy  się z Karoliną  . I pojechałyśmy S-bahnem na Damtor (nazwa stacji ) no i tam to McDonalda . Tam spędziłyśmy ponad 2 godziny . :D  Co tam robiłyśmy pozostanie między nami ; p  No i pojechałyśmy do domów .  Mile spędzony dzień ♥ . Jutro powtórka . Wyskoczymy na przerwie bo mamy ja ponad godzinę  do Starburk na czekolaaadę ♥ . Joaa . :D No to chyba tyle . Teraz tylko zostało do moich urodzin 26 dni . I najprawdopodobniej nie urządzę ich w Niemczech tylko Dani na plaży ♥ Joaa Dziękuję Tatuś , że pozwoliłeś i nas zaweizeisz nas  : D  . Musza się udać nie ma innej opcji ♥ 

Dobra zwijam robaczki . ♥ Trzeba jeszcze pooglądać Never say Never i do spania . 

Dooooooobranoc ♥