Siemacie . ; )
Ogólnie taki pierwszy wpis mój . Może małe zapoznanie i mniej więcej opowiem wam dzisiejszy dzień ? Zobaczy się ; ))
No więc Mam na imię Kamila jak widać . Może czemu założyłam bloga o sobie ? Po prostu .. Mam Floga i mam tak , że pod każdym zdjęciem muszę napisać jakaś długa notkę o tym co się działo .
Ale flog to jednak nie miejsce na takie rzeczy więc postanowiłam założyć Bloga . ;) To już bardziej odpowiedniejsze miejsce . :P No to mam 15 lat. Moje hobby to Fotografia , moda , muzyka i pisanie opowiadań ;p . Jeżeli wejdziecie na mój główny profil zobaczycie 2 opowiadania a mianowicie ` W cieniu sławy ` i ` Nastolatki Dzisiaj ` . No to zapraszam do czytania . Co jeszcze mogę powiedzieć . Hmmm .
Jestem Belieberem ♥ . Kocham Justina po prostu . ; ) Mieszkam za Granicą w Niemczech . Cieszę się strasznie bo w Kwietniu pójdę na jego koncert w moim mieście . ♥ Joaaa . :D No to może powiem wam co się dzisiaj działo . :D
No to ogólnie w szkole było nudno (już chodzę do szkoły od 2 Sierpnia ) ; x . Potem wpadła koleżanka na lekcje . Po szkole wybrałyśmy się z Agatą ♥ Amy ♥ i Karoliną ♥ do Apple Store . ; ) Tja . Było fajnie zdjęcia porobiłyśmy na komputerach Apple spędziłyśmy ogólnie w Apple 2 godziny prawie . :D . . .
Potem poszłyśmy na Hauptbahnhof ( główny dworzec kolejowy ) i kupiłyśmy sobie z Amy chińszczyznę . :D Po prostu uwielbiamy teeeen makarooooon ♥ Lecker <mniam> No i pożegnałyśmy się z Karoliną . I pojechałyśmy S-bahnem na Damtor (nazwa stacji ) no i tam to McDonalda . Tam spędziłyśmy ponad 2 godziny . :D Co tam robiłyśmy pozostanie między nami ; p No i pojechałyśmy do domów . Mile spędzony dzień ♥ . Jutro powtórka . Wyskoczymy na przerwie bo mamy ja ponad godzinę do Starburk na czekolaaadę ♥ . Joaa . :D No to chyba tyle . Teraz tylko zostało do moich urodzin 26 dni . I najprawdopodobniej nie urządzę ich w Niemczech tylko Dani na plaży ♥ Joaa Dziękuję Tatuś , że pozwoliłeś i nas zaweizeisz nas : D . Musza się udać nie ma innej opcji ♥
Dobra zwijam robaczki . ♥ Trzeba jeszcze pooglądać Never say Never i do spania .
Dooooooobranoc ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz